Warning: Creating default object from empty value in /home/grupoartdasa/institutoimr.com/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 162
Splywy Kajakowe Nadarzyce

Splywy Kajakowe Nadarzyce

Wakacje to nie tylko okres niezmąconego wypoczynku- to tez okazja by podjąć dodatkową aktywność fizyczną, czy przeżyć przygodę. W trakcie upałów dobrze jest się schłodzić, dlatego warto zdecydować się na wyprawę nad rzeke.
Spływy kajakowe agroturystyka nadarzyce
Nadarzyce to interesująca propozycja, zarówno na zabawe w małym gronie, jak i zorganizowanie na przykład imprezy firmowej. Spokojna okolica nie tylko pozwoli odrobine wypocząć, ale tez przeżyć niezwykłą przygodę. Do wybory mamy zarówno kilkugodzinne wyprawy, jak i trasy, których pokonanie może zając nawet kilka dni. Szczególnie na tę ostatnią propozycje warto się skusić- Nadarzyce to niewielka wieś położona w Wielkopolsce, nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego. Płynac przez nią rzeka Piława wije się przez tę krainę jezior i lasów- płynąc po niej nie tylko mamy okazję obserwować dziką przyrodę, ale też relaksować i odpoczywać. Jest ona uznawana za jeden z najpiękniejszych splywow kajakowych w Polsce. Jednocześnie nie jest trudna trasa- mogą więc zeń czerpać przyjemność również osoby, które nie mają wiekszych doswiadczen z kajakami. Warto też podkreślić, że jeszcze jakiś czas temu tereny te były zamknięte dla ruchu turystycznego ze względu na obecność lotniska wojskowego- ale dzięki temu teren ten zachował w dużej mierze swój dziewiczy charakter.
Splyw kajakowy pozwala również na swobodną obserwacje dzikiej przyrody- rzeka obfituje w ryby i dzikie ptaki wodne. Po skończonej zabawie nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować ognisko, czy wędkowanie.
Splywy kajakowe to ciekawy sposob na spędzenie urlopu- bliskość przyrody pomoże wypoczac, a nutka przygody sprawi, ze zapamiętamy taki wyjazd na długo.
Email: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

Plantel La Villa 

Aquiles Serdán No. 49, 1er. Piso  Col. Aragón  La Villa Del. Gustavo A. Madero (dentro de la plaza Briseño) a un costado del metro La Villa-Basílica. Comunícate a los siguientes Tels.

  • 1055-3469
  • 1055-1763
  • 4333-0851
  • 3612-2321
  • 4333-0850
  • 3874-6686

Plantel Xochimilco 

Gladiolas No. 106, 1er. Piso Col. Barrio San Pedro Del. Xochimilco. Comunícate a los siguientes Tels.

  • 2458-3665
  • 2458-3663
  • 2458-3694
  • 2458-3883